Vertikālmaisītāja „VME” unikālā konstrukcija apakšējā daļā sadalās – slēdzamā piemaisītāja piltuvē un trīs brīvajos sānos ar vietu ieplūdes un izplūdes vai struktūrdzirnavu uzkabināšanai. Tā ir kompakta, tādējādi samazinās tās augstums un malums nonāk tieši mikserī.

Vertikālmaisītājs „VMS”, ietilpība – 1600 Kg, ar uz 200 mm diametrā samazinātu gliemežtransportieru pagarināšanu uz piemiksēšanas piltuvi, pagarinātas kājas, apakšējā izplūde un papildus augšējā izplūde.

Vertikālmaisītājs „VMK” ar horizontālo gliemežtransportieri, uzstādītu piemaisīšanas piltuvi un pievad-cauruļu ieejām. Piedziņa ar motoru un reduktoru, kas aprīkots ar elastīgu sajūgu. Pateicoties šai konstrukcijai, grūti plūstoši komponenti tiek efektīvāk padoti uz gliemežmaisītāju.

Diagonālmaisītājs 1500 kg ar spēcīgu gliemežmaisītāju. Diagonālajā stāvoklī pie zemiem apgriezieniem barība tiek uzrakta un uz izejas punktu aizspiesta atpakaļ. Šādi izveidojās maisīšanas efekts, kuram var piejaukt komponentus ar lielāku mitruma daudzumu.