ENGL graudu placinātaji

ENGL graudu placinātāji ir būvēti ļoti stabilai ilgmūžīgai darbībai.
Gultņojums ir sēdināts korpusā. Tas nodrošina pret gutņu sēžu izsišanu, regulēšanas ekscentriskie elementi ir bezpakāpju, ko lietotājs gadu gaitā ir novērtējis ļoti pozitīvi. Speciālais veltņu pārklājums nodrošina daudz reižu ilgāku izturību, kā rūdītajiem vai cietmetāla tērauda veltņiem. ENGL placinātāju preču zīmi pazīst ne tikai spēkbarības ražotāji bet arī visi vadošie alus darītāji.

DERBY placinātājs

DERBY mazais placinātājs ir pielietojams zirgu audzēšanā un mazo dzīvnieku audzētāvās, alus darītavās.
Cietinātie veltņi un dubultā piedziņa to dara līdzvērtīgu lielajiem placinātājiem tehniskais aprīkojums: elektromotors ar iebūvētu slēdzi un motora aizsardzību, piedziņa ar ķīlsiksnām, iebūvēts augšējais magnēts, abi veltņi ar speciālu cietinājumu, ekscentriskā placinājuma spraugas regulēšana, stiprinājuma vieta.

Jauda: Auzas 125 kg/h , Mieži, Kvieši 180 kg/h
Motors: 1,1 kw 220v vai 1,1 kw 380v
Apgriezieni: 950 apgr/min Svars 40 kg cena
DERBY 10-12: 1355EUR + pvn

Polo un Universal graudu placinātāji

Polo un Universal graudu placinātāji, ar augstu darba ražīgumu. Ja nepieciešams tauriņziežu – zirņus un pupas, kā arī kukurūzas graudus var apstrādāt tikai mazās devās, pie tam ir placinātājs jāaprīko ar pazeminātu apgriezienu 900 apgr/ min motoru.( pie pasūtīšanas ) Tehniskais aprīkojums: – elektromotors uz svārtību slāpētājiem, iemontēts slēdzis ar motora aizsardzību un ampērmetru, piedziņa ar ķīlsiksnām, Dubulta piedziņa, iebūvēts augšējais magnēts, tīrīšanas lūka, Abi veltņi ar speciālu virsmas cietinājumu, bezpakāpju ekscentriskais ātrā placināšanas spraugas regulēšana, iepildes piltuve, Montāžas vieta gan atbalsta kājām , gan stiprinājuma pie sienas.

Jauda: Auzas 450 kg/h , Mieži, Kvieši 500 kg/h
Motors: 2,2 kw 380v
Apgriezieni: 950 apgr/min Svars 85 kg
Polo 22-18 2,2 kw 2183EUR + pvn
Polo 30-18 3,0 kw 2215EUR + pvn

ENGL graudu placinātāju datu tabula