Ekskavātori, Meliorācija, Mežkopība

Uzņēmums “SIA Agromaster” no 2014. gada sniedz ekskavatora pakalpojumus. Šobrīd uzņēmumam ir trīs vidējās klases kāpurķēžu ekskavatori, bet jau 2019. gada pavasarī iegādāsimies vēl divus jaunus Volvo EC160E markas ekskavatorus.

Jau vairākus gadus veiksmīgi sadarbojamies ar lielākajiem mežu īpašniekiem un mežkopības uzņēmumiem Latvijā. Šiem uzņēmumiem piedāvājam mašinizētu koku stādīšanu, augsnes gatavošanu veidojot pacilas, meliorāciju sistēmu atjaunošanu, caurteku izbūve, un citi ar ekskavatoru darāmi darbi.

Protams, katrs klients mums ir svarīgs tāpēc rokam grāvjus, tīram dīķus, raujam celmus, demontējam ēkas, līdzinām rises, virsmas zemes virskārtas planēšanu, rokam tranšejas un veicam citus zemes darbus.
Līdz šim, kā lielākos, un stabilākos sadarbības partnerus varam minēt A/s Latvijas valsts meži, Bergvikskog, Fragaria, Rude, Sodra Latvija, IRI Asset management, Latvijas Zemessardze, Kurzemes mežsaimnieks, sia Ošukalns, Saldus ceļinieks, Cemex un citi.

Jaunums Latvijā!

Mašinizēta meža stādīšana

SIA Agromaster kokus stādīs ar ekskavatoru. Tehniku aprīkosim ar koku (ietvarstādu) stādāmo galvu M-Planter M240. Jau vairākus gadus mežkopība saskaras ar darba roku trūkumu. Aktīvākā stādīšana notiek pavasarī un rudenī. Tas ir sezonāls, grūts, fizisks darbs, līdz ar ko samazinās stādīt gribētāju skaits. Piedāvājam atvieglot šo situāciju, stādīsim kokus ar speciālas iekārtas palīdzību. Šādā veidā stādot mežu tiek izslēgta paviršība un neprecizitāte, saknes ir augsnē un stāda ieaugšanās procents ir daudz augstāks, kā stādot ar rokām. Kā pierādījums tam kalpo Somijas un Zviedrijas mežkopju pieredze. Pirms tiek iestādīts stāds ar iekārtu izveido pacilu, jeb apvērš velēnu. Stāds tiek iestādīts mehāniski, precīzi un vienmērīgi piespiežot augsni ap stāda sakni no divām pusēm. Tātad augsnes gatavošana, un stādīšana vienā darbībā. Mašinizeta stādīšana ļauj stādīt mežu no Marta līdz Decembrim, kas savukārt paver iespējas iestādīt lielāku apjomu koku. Esam pārliecināti, ka šāda agregāta izmantošana mežkopībā kļūs ar vien populārāka.