Dziļirdinātāja un disku kombinācija Amazone Centaur

Multifunkcionāls augsnes apstrādes agregāts, izmantojams bezaršanas tehnoloģijās. Darba platums no 3 līdz 6 metriem.
Vai Jums ir nepieciešams daudzfunkcionāls augsnes kultivators? Iekārta, kas ne tikai nodrošina sēklu rugāju iestrādi un augsnes uzaršanu, bet arī dziļu irdināšanu? Jūsu atbilde ir “Jā”, tad AMAZONE zaru dziļirdinātāja un disku kombinācija Centaur ir ideāls risinājums, strādājot ar 3m, 4m un 5m darba platumu!
Centaur ir efektīvs un drošs pat vissmagākajos darba apstākļos, tas nodrošina pagājušā gada kultūraugu atlikumu un augsnes sajaukšanu. Pateicoties četriem zigzagveida zariem un lielajiam apakšējā rāmja klīrensam, Jūs varat netraucēti strādāt, jo iekārta darbojas brīvi ar samazinātu degvielas patēriņu.

Kultivators dziļirdinātājs Amazone Cenius

Augsnes apstrādes un kultivēšanas izmaksas veido trešdaļu no visām saimniecībai nepieciešamo līdzekļu un tehnikas izmaksām. Situāciju pasliktina arī tas, ka ražošanas izmaksas, piemēram degvielas cenas, pieaug, bet samaksa par saražoto galaproduktu aizvien samazinās.

Šobrīd vairāk nekā jebkad agrāk ir nepieciešams samazināt izdevumus, tādēļ efektīvas augsnes apstrādes metodes kļūst aizvien populārākas. Attiecībā uz mehāniku mazajām un vidējām saimniecībām ir vajadzīgas universālas un daudzfunkcionālas iekārtas. Kultivators-dziļirdinātājs Cenius ir lielisks risinājums, ko var izmantot dažādām vajadzībām no seklas rugāju iestrādes līdz pat augsnes virskārtas irdināšanai.

Pateicoties dažādajām aprīkojuma iespējām, šī iekārta var tikt pielāgota lietošanai gandrīz jebkuros apstākļos. Kopā ar AMAZONE aktīvajām vai pasīvajām sēšanas kombinācijām Cenius piedāvā lieliskas augsnes apstrādes un aizsardzības metodes.

Kultivators dziļirdinātājs Amazone Pegasus

Universāls augsnes apstrādes agregāts. Darba platums no 3 līdz 5 metriem.

Rotējošie kultivatori Amazone KG

Universāls augsnes apstrādes agregāts. Darba platums no 3 līdz 5 metriem.

Augsnes apstrādes diski Amazone Catros

AMAZONE kompakto disku ecēšas Catros ļauj darbu veikt divtik ātri! Tās ir viegli velkamas, tādēļ piemērotas lielam braukšanas ātrumam, nodrošinot augstāko darba kvalitāti.
Kompakto disku ecēšu Catros galvenās priekšrocības ir liels darba ātrums, zems degvielas patēriņš un zemās nolietojuma izmaksas. Tās ir īpaši piemērotas ātrai, seklai un intensīvai rugāju un salmu iestrādei un darbojas brīvi, pat apstrādājot lielu salmu daudzumu. Ecēšas nodrošina tādas lietošanas papildiespējas kā kukurūzas salmu un rugāju iestrāde, zālāja vai atmatas irdināšana, vagu sagatavošana un organiskā mēslojuma iestrāde.
Plašajā klāstā ietilpst uzkabināmās vai piekarināmās iekārtas ar darba platumu no 3 m līdz 7,5 metriem un jaunās kompakto disku ecēšas ir iespējams apvienot ar dažādām iekārtām atkarībā no apstrādājamā lauka.