Site Loader

Kaltes, mikseri, torņi, placinātāji, dzirnavas

SIA Agro Master piedāvā plašu izvēli – kaltes, torņus, mikserus, placinātājus, dzirnavas. Lūdzu skatiet attiecīgo firmu produktus no zemāk esošā saraksta!

Graudu kaltes:

Agrosec Duoflo graudu kalte

Jūs izvēlaties kaltēšanas laiku, nevis laikapstākļi.

Tipiskā kaltēšanas metode, patstāvīgajās kaltēs, reti bija vajadzīgais risinājums. Tā vainu tika galā tikai ar pietiekoši sausiem graudiem un lielos daudzumos tā nebija ekonomiska, vai bija ļoti efektīva, kad graudi bija ļoti mitri vai arī to daudzums bija ļoti zems. Līdz šim nācās izvēlēties starp vienu vai otru. Agrosec izvēlējās apvienot abas sistēmas.
Duoflo Jums ļaus kaltēt graudus kad un kā vēlaties un sasniegt augstākos rezultātus. Process norisinās ar mazāku enerģijas patēriņu un ar mitrākiem graudiem, šādā veidā ražošana tiek veikta izdevīgāk, nekā izmantojot citas metodes.
Mitri graudi vairs nav problēma.

Ja Jūsu graudi ir mitri, praktiski visas kaltes ātrāk vai vēlāk aizsprostojās. Mitrums arī negatīvi ietekmē glabāšanu un transportu. Agrosec ir novērsis šīs problēmas. Ja graudi ir pārāk mitri revolucionārā cirkulācijas sistēma liek graudiem atrasties kustībā. Sistēma kaltē un atdzesē graudus pa pakāpēm, kas atvieglo kaltēšanu. Ievērojami ātrāka kaltēšana, izslēgta pārkaršanas iespēja, pat ja graudi ir ļoti mirti.

Agrosec Mixflo graudu kalte

Produktīva zemkopība vidē, kas pieprasa efektīvu, bet elastīgu kaltēšanas sistēmu, visiem graudu mitruma līmeņiem.
Agrosec uzskata, ka Jums būtu jāizvēlas, kad kaltēt graudus, neskatoties uz nekādiem apkārtējiem apstākļiem. Kompānija jau vairākus gadu desmitus ražo kaltes praktiski neiespējamiem kaltēšanas nosacījumiem. Agrosec piedāvā – Mixflo sērijas kaltes.
Elastīga ražošana un ienesīgi rezultāti, no pirmās dienas, pat ar ļoti mitriem graudiem.
Mixflo liek graudiem patstāvīgi cirkulēt izlīdzinot mitrumu, process notiek līdz graudi ir pilnībā sausi. Pēc tam tie tiek atdzesēti. Agrosec kontroles sistēma ieslēdz dzesēšanu automātiski. Viss notiek, bez iepriekšējas graudu kaltēšanas, bez jebkādu zaudējumu riska.
Ieguvumi no Mixflo:
Sildīšanas un konveijera sistēma. Lielākais ieguvums ir iespēja kaltēt mitrākus graudus, nekā būtu, iespējams ar tradicionālajām kaltēm. Vēl viens ieguvums ir darbības ātrums, izvairoties no graudu pārkaršanas. Kas nozīmē – Jūs varat novākt ražu, kad tas Jums ir izdevīgi un ražot labākas kvalitātes graudus, neskatoties uz laika apstākļiem.
Jūs ražosiet ātrāk, ienesīgāk un Jūsu graudi nokļūs uz tirgus ātrāk, kā ar jebkuru citu risinājumu.

Agrosec Conflo graudu kalte

 

Lielas platības lauksaimniecības produkcijai.

Agrosec Conflo kaltes ir izveidotas un aprīkotas tā lai tiktu galā ar tik lielu graudu daudzumu, cik Jūs varat tām piegādāt. Ja Jūsu graudi nav pilnīgi vienmērīgā kvalitātē un produkcija ir ļoti liela, nav citu risinājumu, kas stāvētu līdzās Conflo kapacitātei.

Agrosec kaltēs nepārtrauktās graudu cirkulācijas dēļ, graudu kaltēšanas temperatūra ir augstāka nekā tradicionālajām kaltēm, līdz ar to graudi tiek sagatavoti īsākā laikā, bez pārkarsēšanas.

Agrosec Vacboost mobilā kalte

Agrosec Vacboost mobilā kalte ir viegli transportējama. Nav nepieciešams pamats (tehnisais projekts).

Minimāli montāžas un papildus izdevumi; ātri uzstādāma ungatava darbam.

Kaltēšanas temperatūra Vacboost režīmā līdz pat 100”C. Palielināts kaltēšanas ātrums un samazināts putekļu daudzums graudos. Pateicoties unikālai dozatora tehnaloģijai graudi tajā neiesprūst un tas ir viegli tīrāms atverot pamatni.

Placinātāji:

ENGL graudu placinātaji

ENGL graudu placinātāji ir būvēti ļoti stabilai ilgmūžīgai darbībai.

Gultņojums ir sēdināts korpusā. Tas nodrošina pret gutņu sēžu izsišanu, regulēšanas ekscentriskie elementi ir bezpakāpju, ko lietotājs gadu gaitā ir novērtējis ļoti pozitīvi. Speciālais veltņu pārklājums nodrošina daudz reižu ilgāku izturību, kā rūdītajiem vai cietmetāla tērauda veltņiem. ENGL placinātāju preču zīmi pazīst ne tikai spēkbarības ražotāji bet arī visi vadošie alus darītāji.

DERBY placinātājs

DERBY mazais placinātājs ir pielietojams zirgu audzēšanā un mazo dzīvnieku audzētāvās, alus darītavās.
Cietinātie veltņi un dubultā piedziņa to dara līdzvērtīgu lielajiem placinātājiem tehniskais aprīkojums: elektromotors ar iebūvētu slēdzi un motora aizsardzību, piedziņa ar ķīlsiksnām, iebūvēts augšējais magnēts, abi veltņi ar speciālu cietinājumu, ekscentriskā placinājuma spraugas regulēšana, stiprinājuma vieta.
Jauda: Auzas 125 kg/h , Mieži, Kvieši 180 kg/h
Motors:1,1 kw 220v vai 1,1 kw 380v
Apgriezieni: 950 apgr/min Svars 40 kg cena
DERBY 10-12 1355 eur + pvn

Polo un Universal graudu placinātāji

Polo un Universal graudu placinātāji, ar augstu darba ražīgumu. Ja nepieciešams tauriņziežu – zirņus un pupas, kā arī kukurūzas graudus var apstrādāt tikai mazās devās, pie tam ir placinātājs jāaprīko ar pazeminātu apgriezienu 900 apgr/ min motoru.( pie pasūtīšanas ) Tehniskais aprīkojums: – elektromotors uz svārtību slāpētājiem, iemontēts slēdzis ar motora aizsardzību un ampērmetru, piedziņa ar ķīlsiksnām, Dubulta piedziņa, iebūvēts augšējais magnēts, tīrīšanas lūka, Abi veltņi ar speciālu virsmas cietinājumu, bezpakāpju ekscentriskais ātrā placināšanas spraugas regulēšana, iepildes piltuve, Montāžas vieta gan atbalsta kājām , gan stiprinājuma pie sienas.
Jauda: Auzas 450 kg/h , Mieži, Kvieši 500 kg/h
Motors:2,2 kw 380v
Apgriezieni: 950 apgr/min Svars 85 kg
Cena: POLO 22-18 2,2 kw 2183 eur + pvn
Polo 30-18 3,0 kw 2215 eur + pvn

ENGL graudu placinātāju datu tabula

ENGL dzirnavas

 

ENGL VG dzirnavas

VG struktūr-dzirnavām ir trīs kameras. Priekšējā dzirnavu kamera, vidējā sūcēj-kamera, caur kuru samaltie graudi nokļūst aiz tās esošajā izpūšanas kamerā. Priekšrocības: samaltie graudi, izejot caur centru, tiek saudzējošāk uzņemti gaisa plūsmā, un tikai pēc tam ātrums tiek palielināts. Tādējādi nevēlamais vēja ratu maluma efekts tiek samazināts un tiek saglabāta vēlamā graudu struktūra.

ENGL SM dzirnavas

Struktūr-dzirnavas „SM-12-30-60-90-120” ir vertikālās dzirnavas ar tangenciālo ieplūdi caur kuru lēzenā leņķī graudi nonāk uz malšanas sieta, kas rada lielas priekšrocības vienmērīgai malšanas struktūrai. Mehāniska padeves regulēšana konstanti noslogo motoru.

Malšanas iekārta atrodas tieši uz motora vārpstas. Veserīšu skaits atbilst tipa nosaukumam, piemēram – „SM 60” dzirnavām ir 60 āmuri utt. Sieta iekārtas aprīkotas ar atveramu priekšējo vāku, tādejādi atvieglo sieta nomaiņu. Motoram un dzirnavām ir atloka (cauruļu) veida savienojums. „SM-12-30-60” ir aprīkoti ar magnētiem un tīrīšanas vāku.

ENGL dzirnavu datu tabula.

ENGL mikseri

Vertikālmaisītāja „VME” unikālā konstrukcija apakšējā daļā sadalās – slēdzamā piemaisītāja piltuvē un trīs brīvajos sānos ar vietu ieplūdes un izplūdes vai struktūrdzirnavu uzkabināšanai. Tā ir kompakta, tādējādi samazinās tās augstums un malums nonāk tieši mikserī.

Vertikālmaisītājs „VMS”, ietilpība – 1600 Kg, ar uz 200 mm diametrā samazinātu gliemežtransportieru pagarināšanu uz piemiksēšanas piltuvi, pagarinātas kājas, apakšējā izplūde un papildus augšējā izplūde.

Vertikālmaisītājs „VMK” ar horizontālo gliemežtransportieri, uzstādītu piemaisīšanas piltuvi un pievad-cauruļu ieejām. Piedziņa ar motoru un reduktoru, kas aprīkots ar elastīgu sajūgu. Pateicoties šai konstrukcijai, grūti plūstoši komponenti tiek efektīvāk padoti uz gliemežmaisītāju.

Diagonālmaisītājs 1500 kg ar spēcīgu gliemežmaisītāju. Diagonālajā stāvoklī pie zemiem apgriezieniem barība tiek uzrakta un uz izejas punktu aizspiesta atpakaļ. Šādi izveidojās maisīšanas efekts, kuram var piejaukt komponentus ar lielāku mitruma daudzumu.

ENGL ar datoru vadītā lopbarības ražošanas sistēma

Lopbarības ražošanas sistēma ar pneimatisku malšanas komponentu padevi.
1. Piltuve ar sietu 600
2. Regulātors ar piltuves apmēru 400 diametrā
3. Iesūkšanas šļūtenes garums 3 m
4. Gliemežtransportiera dozētājs 600 diametrā
5. Elektriskais divvirzienu dalītājs
6. Magnētiskais slieksnis 45 grādu leņķī
7. Struktūrdzirnavas „VG28”
– Tangenciālā ieplūde ar PUR tipa savienotāju
8. Verikālmaisītājs VME 1100 kg
9. Vertikāla filtru iekārta
10. Piemaisījumu piltuves pieslēgvieta aprīkota ar gumijas uzmavu
11. Minerālu dozētājs „V2A” 100 kg
12. Tvertnes apakšas dozētājs
13. Iztukšošanas spirāle 125 grādu leņķī
14. Slēgšanas skapis ar datoru un svēršanas stieņiem
– Elektroniska svara vadība E-COM 16 vai 32, brīvi programmējamām vadības releju izejām
– 20 komponentiem 10 mērķu vadība no dzirnavām un maisītāja
– Līdz 50 receptēm, maisīšanas kontrole līdz pat 200 maisījumu veidiem
– Reālajā laikā.
– Apakšējā izlāde ar gumijas uzmavu
– Dienas un nedēļas programma aizstāšanas komponentu vadība
– Caurplūdes un izplūdes kontrole ar izplūdes koriģēšanas iespējām
– Dators

SFS mēslu tvertnes

SFS gofrētā tērauda tvertnes ir atzītas ar KOMO / Kiwa sertifikātu par kūtsmēslu tvertnēm.

SFS mēslu tvertņu priekšrocības:
Tvertnes sienas ir izstrādātas no elastīga, gofrēta tērauda ar dubultā slāņa aizsardzības kārtu. Tas tiek apstiprināts ar sālsūdens smidzināšanas testa un netīrā gaisa testa palīdzību. Vadoties pēc testu rezultātiem, var secināt, ka plāksnes kalpos no 20 līdz 25 gadiem.
– Īss būves laiks
– Nav nepieciešamas lielas izmaksas, pilnas konstrukcijas betona pamatiem
– Zema cena, salīdzinot ar citām tvertnēm
– Iespējams būvēt uz slikti nesošas zemes
– Viegla pār-pozicionēšana

SFS mēslu tvertņu parametri:
Diametrs: 8,19 – 31,86 m
Augstums: 2,6 – 12,88 m
Tilpums: 124 – 2486 m3
Garantija: 10 gadi

Mēs to darām šādi:
– Montāža noris 0,5 m līdz 1,5 m dziļumā
– Iepriekš salocīti gofrēti paneļi visam tvertnes diametram
– Tvertne tiek būvēta no paneļiem augstumā divās līdz piecās kārtās
– Sienas tiek novietotas uz parastām betona flīzēm
– Iekšpusē viscaur notapsēts flīsa audums
– Aizsargājošā mala uz vilnas
– Malas tiek aprīkotas ar stiprinātu foliju

ANTTI Bio sildītāji

Efektivitāte izmantojot bioenerģiju. Bio sildītāju jauda – no 300 līdz 800 kW.
Funkcionāla un izturīga uzbūve. Sildītāja efektivitāte ir ekselenta un tā materiāls ļauj nepārtrauktu darbību.
Šī sistēma ir piemērota siltumnīcām, industriāliem mērķiem, graudu kaltēšanai, lai apsildītu industriālas iekārtas.
Pārvietojamais konteineris ir parocīgs un viegli uzstādāms.
Dedzināšanas automātika ir ieinstalēta un izmēģināta.